przeprowadzka,transport

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
ODPOWIEDZ
witekmechanik
Gość
Posty: 24
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 8:04 pm

ndz gru 05, 2010 7:10 pm

witam.czy moze ktos orientuje sie.tanie przeprowadzki.znajoma przeprowadza sie do londynu i szuka czegos taniego,napewno nie wana,chce to zrobic na jeden raz jakas ciezarowka,lub cos w tym stylu.
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

ndz gru 05, 2010 8:37 pm

Znam spoko goscia, ktory ma ciezarowke z winda i chyba tez vana.
Nie wiem czy sie zgodzi, ale pewnie tak, bo w dzisiejszych czasach kazdy grosz sie liczy.
Ja rok temu zabulilem 35 funtow za godzine (man with van) wiec impreza nie jest tania ale jak kolezanka dobrze zagada to jej policzy funt za mile jak w transporcie. Mnie orzneli, bo mial byc duzy bus i wziac wszystko na raz a angole jezdzili 2 razy. Oczywicie licznik sie krecil.
Osobiscie polecam albo ciezarowke albo duuuuzego vana zeby sie nie powtorzyla historia.
Wysylam Ci dane na priva.
Hoist the colours.
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

pn gru 06, 2010 9:53 am

...ja skolei potrzebuje pozyczyc A-frame badz lawete do sciagniecia vana z pod Londynu.
Jak ktos cos wie to prosze o kontakt.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

pn gru 06, 2010 12:08 pm

Natenczas pisze:...ja skolei potrzebuje pozyczyc A-frame badz lawete do sciagniecia vana z pod Londynu.
Jak ktos cos wie to prosze o kontakt.
wypożyczalnia lawet w so'ton to koszt jakies 35-40Ł za cały dzien, pogooglaj to znajdziesz bo teraz nie pamietam nazwy firmy
Pozdrawiam
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

wt gru 07, 2010 9:30 am

Jak zwykle Jimmy pomocny. Zalatwilem lawete ale wysypal mi sie gosc z autem z hakiem.
Mam do sciagniecia citroena relay'a z pod Londynu i nie moge go sciagnac osobowka a raczej vanem.
Jak ktos z Was zna kogos z vanem to piszcie prosze. Place kase z miejsca.
Hoist the colours.
ODPOWIEDZ