Czy to są realia pracowania przez agencję??

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
ODPOWIEDZ
Mercucio
Gość
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 19, 2010 1:02 pm

sob sty 22, 2011 11:38 am

Witam mam prośbę o radę ponieważ zastanawiam się co w takiej sytuacji mógłbym zrobić, i wysłuchać pewnie bardziej doświadczonych osób.
Od dłuższego czasu pracuje dla dość znanej agencji na London Road, i zaczynam się zastanawiać czy to normalne, czy tylko ja i moi znajomi maja zawsze problemy z pieniędzmi w tej agencji, może nakreślę temat.
Od początku pracy dla nich mam obowiązek pojawienia się w agencji i przypominania oraz wykłócania się często w sprawch finansowych to uciążliwe, ponieważ uśmiechem i odpowiedział że wypadki sie zdarzają można przymykać oko przez pierwsze 10 razy ale po piętnastym zaczynam myśleć że coś tu jest nie tak, i po prostu ktoś jest bardzo nie uczciwy.
Kolejną rzeczą jest sprawa dni urlopowych kiedy to przed świętami agencja zobowiązała się do wypłacenia pieniedzy należnych mi po czym teraz osoba z którą rozmawiałem że jest to nie możliwe i że moje 22 dni urlopu przepadają, i mogę wziąć tylko 5.
Zastanawiam się gdzie pójdą te pieniądze ale to chyba pytanie retoryczne.
JDMek9
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:32 pm

sob sty 22, 2011 11:04 pm

typowe traktowanie polakow za granica :D ...LOL....
Awatar użytkownika
komar
Nowicjusz
Posty: 91
Rejestracja: śr lut 10, 2010 8:25 pm
Lokalizacja: Basset

pt lut 11, 2011 12:43 am

tu sa jasno opisane Twoje prawa: http://www.direct.gov.uk/prod_consum_dg ... 172492.pdf
Moze najlepiej byloby zwrocic sie do Citizens Advice Bureau chociaz nie wiem czy cos pomaga. Albo po prostu przyszedl czas na zmiane pracy?? :wink:
Right4-You
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz wrz 18, 2011 8:36 am

pn wrz 19, 2011 6:38 am

Jesli chodzi o wyplate urlopu, to zawsze warto sprawdzic co zostalo napisane w kontrakcie / warunkach zatrudnienia.
I na pewno nie warto przyjmowac slownych zapewnien o mozliwosci pozniejszego wybrania / wyplacenia urlopu za pewnik, bo i tak zostana one przycmione kontraktem, ktory podpisano z agencja na poczatku.
ODPOWIEDZ