Nocki na stałe?

Posty związane z pracą! Szukasz pracy? Nie wiesz gdzie i jak szukać? ... Zapytaj...
aniajpg
Gość
Posty: 13
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 10:59 pm

sob wrz 10, 2011 6:18 pm

Gdzie poza Cooper Vision można liczyć na pracę w nocy - na dłużej, stabilną?
misheq
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 3:58 pm

ndz wrz 11, 2011 1:22 pm

Z tego co wiem Tesco oferuje nocki na kontrakt.
Ludzie często myślą jak zabić czas.. a to czas ich zabija..
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

ndz wrz 11, 2011 6:04 pm

Praca no nocki mimo wszystko jest bardzo poszukiwana przez wyższa stawkę, także dostać taka jest bardzo ciężko, a dodam że właśnie mamy jeden z najgorszych okresów zarobkowych w UK. Mimo, że jest wiele takich miejsc z praca w nocy, to niestety ofert jest bardzo mało. Wiem, bo sama tak pracuje w Asdzie i kiedy odeszło od nas 5 osób z pół roku temu to dopiero teraz zatrudnili 2 osoby z czego obecnie pracuje tylko jedna. Do każdego marketu można złożyć podanie o prace wyłącznie droga internetowa, wiec możne poszukaj na stronach sieciówek.
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

ndz wrz 11, 2011 6:26 pm

recycling w Totton ma nocki ale po 5.93 na godzine
to samo w Barfoots of Botlej ale na więcej niż 5.93 też nie ma co liczyć.
za to agencje zacierają rączki.
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

ndz wrz 11, 2011 8:50 pm

No ale tu chodzi o kontrakt, wiec praca agencyjna odpada. Ja osobiscie nocki odradzam, no chyba ze sie nie ma wyjscia bo partner w taki sposob pracuje, to co innego. Kasa to nie wszystko, a to co taka praca robi z organizmem dla mnie jest tragedia. Czemu wiec jej nie zmienie? Znajomi i no wlasnie... brak naprawde mozliwosci normalnej pracy obecnie, bo do fabryki to nie pojde;)
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

ndz wrz 11, 2011 9:26 pm

ja bym poszedł gdyby płacili nadgodziny normalnie a nie 5.93
czyli 8.93
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
aniajpg
Gość
Posty: 13
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 10:59 pm

pn wrz 12, 2011 12:52 am

mil3czk4: Długo już tam pracujesz? Planuję przyjechać wczesną wiosną. Szukam nocek ponieważ córka pójdzie do 1 klasy, chciałabym ją zawozić i odbierać ze szkoły. Jest to jedyna rzecz która stresuje mnie przed wyjazdem :/ Tutaj źle nie mam ale potrzebuję zmiany w życiu, chciałabym biegle mówić w języku angielskim, zachęcają mnie benefity na dziecko. Czy ktoś pracuje/pracował z Was w Cooper Vision i może powiedzieć coś wiecej o wykonywanej pracy? Ewentualnie o innej pracy na nocki, czy biegły angielski jest niezbędny?
aniajpg
Gość
Posty: 13
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 10:59 pm

pn wrz 12, 2011 1:11 am

W Asda są nadgodziny do nocek? Jaki jest czas pracy?
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

pn wrz 12, 2011 8:03 am

Asde wyklucz na dzien dobry, do nas bardzo ciezko sie dostac niestety. Angielski wiecej niz podstawowy, mimo ze znam tez takich ktorzy ledwo co mowia a dostali sie dzieki znajomosciom. U mnie nadgodzin jest sporo, ale to zalezy od okresu, ja osobiscie ich brac nie lubie gdyz placa tak samo za kazdym razem, nie oplaca tez sie zostawac dluzej badz szybciej przychodzic bo od 6 do 22 jest nizsza stawka, a moj shift jest wlasnie od 22 do 6 na tej wyzszej o 2 funty/h.

Rozczaruje Cie co do benefitow bo nie jest to zawsze tak malowane jak to opowiadaja, moze sie zdarzyc ze Twoje B. na dziecko beda wynosic 20funtow miesiecznie.

Najlatwiej dostac sie do Tesco, ale tu na nocki to tylko na magazyn przyjmuja i nie wiem jak jest z kobietami.
aniajpg
Gość
Posty: 13
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 10:59 pm

pn wrz 12, 2011 8:40 am

Pytam informacyjnie o te nadgodziny by rozeznać się czy wygląda tak, że jeżeli nie zostajesz "dobrowolnie" dłużej to jest osoba na Twoje miejsce..?
Awatar użytkownika
mil3czk4
Zasłużony W Boju
Posty: 329
Rejestracja: sob sie 29, 2009 6:14 pm
Lokalizacja: Shirley :P
Kontakt:

pn wrz 12, 2011 4:04 pm

Nie bardzo rozumie Twoje pytanie, gdyz praca jaka wykonuje nie moze byc wykonywana kiedy sklep jest otwarty. My wykladamy towar z palet, a na dniowce dokladaja jedynie jakis stary towar z tego co nam kiedys nie weszlo. takze kiedy u nas sa juz te overtime'y to po prostu jest to jedna dodatkowa noc, rzadko kto ma ochote zostac po shifcie dluzej na sklepie aby skonczyc alejke.
aniajpg
Gość
Posty: 13
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 10:59 pm

pn wrz 12, 2011 5:56 pm

Już wszystko wiem, dzięki za odpowiedzi! Chodziło mi o to czy jak przełożony mówi zostań dłużej a Ty nie chcesz, to czy jest to równoznaczne z utratą pracy.
Awatar użytkownika
globares
Bardzo odważny
Posty: 700
Rejestracja: wt lip 05, 2011 12:10 am
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

pn wrz 12, 2011 8:15 pm

czasem jest więcej pracy i trzeba zostać aby dokończyć pracę (zamówienie) i to zależy gdzie, niekiedy można stracić prace bo szef potrzebuje osób które skończą co zaczeły a nie wychodzą zanim robota jest skończona. oczywiście dolicza czas przepracowany dodatkowo, ale po normalnej stawce 5,93
Ciężko, ciężko żyć na świecie,
Kiedy płacze się i szlocha,
Jeszcze ciężej żyć bez kogoś,
Kogo się ogromnie kocha.
misheq
Gość
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 3:58 pm

pn wrz 12, 2011 9:30 pm

aniajpg pisze:mil3czk4: Długo już tam pracujesz? Planuję przyjechać wczesną wiosną. Szukam nocek ponieważ córka pójdzie do 1 klasy, chciałabym ją zawozić i odbierać ze szkoły. Jest to jedyna rzecz która stresuje mnie przed wyjazdem :/ Tutaj źle nie mam ale potrzebuję zmiany w życiu, chciałabym biegle mówić w języku angielskim, zachęcają mnie benefity na dziecko. Czy ktoś pracuje/pracował z Was w Cooper Vision i może powiedzieć coś wiecej o wykonywanej pracy? Ewentualnie o innej pracy na nocki, czy biegły angielski jest niezbędny?
Ja pracuje w CV. Praca bardzo przyjemna, w jednym tygodniu od 6 do 14, w drugim 14-22. Pracuje w laboratorium przy produkcji soczewek. Dodatkowo oferuja nocki 4x4 po 12h. Przy pracy dla agencji nocki po 7,5Ł/h dniowki 6.15/h.
Obecnie mozna dostac sie tam przez agencję GI Group/Right4Staff (przy London Road). Angielski wymagany w stopniu podstawowym. Weryfikuja na podstawie testu z rozumienia tekstu pisanego (czytanka i pytania do niej). Druga czesc to elementarna matematyka np:

-1.5 + X = 5.25 ile wynosi X itp.

Co do czytanki to tak jak napisal ktos wyzej, najlepiej przeczytac w pierwszej kolejnosci pytania i wyszukac slowa kluczowe w tekscie.
Ludzie często myślą jak zabić czas.. a to czas ich zabija..
aniajpg
Gość
Posty: 13
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 10:59 pm

pn wrz 12, 2011 11:12 pm

Stawka nocna faktycznie atrakcyjna. Zadania matematyczno, o nie.. :) Jakoś to będzie. Dziękuję wszystkim za cenne odpowiedzi. Zaglądam na forum i pewnie do zobaczenia wiosną.
ODPOWIEDZ