Wspólne spędzanie wolnego czasu ! Sport, Muzyka, Hobby

Chcesz poznać ludzi w Soton ? Szukasz przyjaciół ? Chcesz poznać dziewczynę, chłopaka?

Moderator: NaDi@30

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ITs
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 11, 2012 7:38 pm
Lokalizacja: Bitterne

czw cze 28, 2012 7:23 pm

Cześć.
Szukam ludzi,
którzy mają dość siedzenia
w domu bez sensu. Zrobmy coś razem... Zróbmy coś konstruktywnego ;)

Kosz, noga, siatka, siłownia, basen, bieganie ?!
( jestem amatorem a podczas biegu bede sie modlił zeby nie zejść na zawał :) ale wolę to niż siedziec przed tv )
A może wspólne projekty muzyczne, tworzysz? potrafisz śpiewać lub grać ?
( mnie się wydaje, że potrafię tworzyć, śpiewać, grać :D więc nie przejmuj się w kupie siła :D
tutaj próbka http://itswadowice.muzzo.pl )

Pisz ! musicforfun@poczta.fm
Awatar użytkownika
ITs
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 11, 2012 7:38 pm
Lokalizacja: Bitterne

pt cze 29, 2012 8:53 pm

Coś drgnęło :) Pierwsza ustawka na dziś: siłownia za rogiem Pure Gym :) Niestety okazało się, że muszę w pojedynkę, drugi ze strongmenów ;) został na overtime ale cieszę się, że jest odzew. Jakie wrażenia ? Dla mnie bomba. Spodziewalem się czegoś a'la siłka w rodzinnym mieście a tu all in . Jutro tez się wybieram więc może jeszcze ktoś dołączy ok 19.00 ? Zapraszam. Niech moc będzie z nami :)
sotonpl
Gość
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 9:44 pm

pn gru 03, 2012 10:49 pm

Hej zajebista motywacja :) podoba mi sie to chetnie pobiegam, silownie malutkam mam w garazu to sobie profesjonalne sprawy narazie odpuszcze, choc rowniez zapraszam, mozna sobie pocwiczyc u mnie. Gdzie najczesciej biegasz?
Awatar użytkownika
ITs
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 11, 2012 7:38 pm
Lokalizacja: Bitterne

wt gru 04, 2012 1:49 am

Siema. Z biegania zrezygnowalem bo jestem zabiegany na dwoch etatach :D za to nadrabiam na silce PG, jesli tam chodzisz to daj znac jakos sie spikniemy . Tylko ja w dziwnych godzinach chodze bo otwarte 24/7 wiec jak nie moge spac w nocy ide :) Wstane wczesnie tez ide a co mi tam :D pzdr
sotonpl
Gość
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 9:44 pm

wt gru 04, 2012 11:24 am

Stary zwolnij troche ;) jak maz za dozo roboty to moge cos przejac od Ciebie ;)
Bardzo bym chcial wrocic do mojego dawnego sportu, kick-box ewentualnie sam box, moze masz smykalke do tego...
Na silownie profesonalne nie chodze, wystarczy mi atlasik w garazu.
Szkoda, ze nie biegasz, mi brak najbardziej kondycji.
Awatar użytkownika
ITs
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 11, 2012 7:38 pm
Lokalizacja: Bitterne

wt gru 04, 2012 12:10 pm

Uuuuu kolego :) No to kiedy sparing ? Hehe ja trenowalem dawno temu karate, troche mt i kick ... Ale teraz jestem zasiedziany jak kura na grzędzie :D hehe. Chętnie bym do tego wrocil. Wiesz może o jakims zgrupowaniu w Soton ? Albo miejscu gdzie można byloby potrenować ? Z kondycją u mnie tez lipa ;/ Waga plus wspanialy tryb życia dają we znaki ...
sotonpl
Gość
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 9:44 pm

wt gru 04, 2012 1:13 pm

Swego czasu chodzilem na portswood rd na kick-box ale to bylo 2 lata temu, teraz ten sam gosc prowadzi zajecia w Eastleigh, podobalo mi sie tam, tylko troche w tedy tez duzo zajec mialem i zrezygnowalem. Lecz do tego trzeba wlasnie troche kondyche przygotowac, zeby na pierwszym treningu sie nie spalic :D :D

A sparing z mila checia... :)
Awatar użytkownika
ITs
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 11, 2012 7:38 pm
Lokalizacja: Bitterne

wt gru 04, 2012 1:20 pm

Jesli sie spale na pierwszym treningu to nie wstyd przynajmniej dla mnie ... a po kilku kilkunastu forma wroci, umiejetnosci sie odswierzy normalnie w to mi graj :D Masz jakąs stronek tej grupy ? Cholera nawet bym sie przeszedl zobaczyc co potrafia i jak to wyglada!
sotonpl
Gość
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 9:44 pm

wt gru 04, 2012 3:39 pm

http://www.imao.org.uk/
fajny klimat, mysle, ze boznaby bylo sie wcisnac...
Awatar użytkownika
ITs
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 11, 2012 7:38 pm
Lokalizacja: Bitterne

wt gru 04, 2012 5:19 pm

Zapowiada sie oki. Narazie jestem 4 dni off ale jak przyjdzie wolne zadzwonie tam dowiem sie co i jak i można skoczyc chociaż zobaczyc. Co Ty na to ? Jak warunki cenowe itd będą ok to działam :)

A wyżej pisałeś o pracy zapomnialem odpisac wiec tak . Dzielić sie nie mam czym chyba ze info. Pracuje w Cooperze 4 nocki on i 4 off a na wolnym jeżdzę sobie na dokach. Wywożę i zwożę autka z promu. Ziarnko do ziarnka i nie ma źle. Jeśli potrzebujesz jakies info to pisz na priva. I niech moc będzie z Tobą :)
sotonpl
Gość
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 9:44 pm

wt gru 04, 2012 5:39 pm

:) jak optymistycznie, pamietam, cena to cos kolo 29f miesieczniem i 3 dni w tygodniu, ale zapomnij o silowni, bo napewno nie bedziesz mial sily, daja tam ostro w kosc...
Ja juz dzisiaj pierwsza rundke po lasku zrobilem, myslalem, ze wypluje płuca.
Awatar użytkownika
ITs
Gość
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 11, 2012 7:38 pm
Lokalizacja: Bitterne

wt gru 04, 2012 5:57 pm

Dam rade dam ;) Idzie sie z nimi dogadac zeby placic za trening ? Nie zaden karnet czy platnosc miesieczna bo jak juz wiesz czasem nie bede mial czasu przez prace wiec pewnie bede opuszczal zajecia. Ale nadrobię to , możemy się tłuc w lesie kajsik :D jak bedzie siła :D heheh Jak biegalem pierwszy tydzien mialem tak samo pluca, kostki, wszytsko siadalo pozniej bylo juz oki. A pozniej chwycilem sie znow palenia :D i .... po ptokach :) ale nigdy nie jest zapozno na zmiany co nie ?

pzdr
sotonpl
Gość
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 9:44 pm

wt gru 04, 2012 6:23 pm

Tak idzie sie dogadac, mozna po treningu placic i nikt Ci glowy nie urwie jak nie przyjdziesz na trening, tez myslalem, ze bede na kick box chodzil i na silke, ale to za dozo, 2 dni po treningu czujesz wszystko.
ODPOWIEDZ