Świat według....PO.

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
Zablokowany
baltowcom
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 24, 2007 12:51 am
Lokalizacja: Bałtów
Kontakt:

czw lip 01, 2010 4:23 am

Tak było:
"Chcemy, żeby w Polsce było lepiej, żeby wreszcie zaczęło się coś zmieniać. Polacy w Anglii głosują, bo - jak mówią - są idealistami przekonanymi, że mogą coś zmienić. Długa kolejka raczej ich cieszyła i napawała duma, niż martwiła. - Jest się z czego cieszyć - mówi Rafał, student z pobliskiego Wolverhampton. - W końcu wszyscy czują i rozumieją swój obywatelski obowiązek. To dobrze, dla Polski"
całość - http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,4598827.html

Tak jest:
"Zgoda...buduje"

Zgoda- http://amator.blog.onet.pl/PO-nawoluje- ... 09043110,n

buduje - http://smolensk-2010.pl/
Bałtów - http://www.baltow.com
Awatar użytkownika
szczecinianin
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 11:46 am
Lokalizacja: Southampton
Kontakt:

ndz lip 11, 2010 12:58 pm

Kto wygra i zostanie administratorem 300 miliardow dlugu zagranicznego nie ma znaczenia ,byle placil odsetki i zachowal przywileje Watykanu na podbitych ziemiach.
Stanowiska PO np. w Szczecinie zajete przez rodziny ksiezy prezydent Krzystek i jego brat ksiadz wykladowca US Wydzial Teologii pod nazwa PO rozdaje kolesiom szpital za darmo wart 30 milionow,wczesniej doprowadzajac do ruiny i zwalniajac pracownikow.
Za taki talent zabraklo kasy na wyplaty dla ok.1700 pracownikow Urzedu Miejskiego to bank dal 400 milionow na wyplaty plus premie za dobry pomysl.
Kler przyznal sie ze ma 70 milionow w kasie lecz co roku wystepowal o umorzenia podatkow adiacenckich i wystepowal o dotacje ktore dostawal.
Takiego biedaka w Szczecinie nie znam co majac tyle pieniedzy zadeklarowane na inwestycje w szpital dostaje dotacje od emerytow.
Rok temu parafialne PO UM podnioslo mi o 100% podatek gruntowy likwidujac resztki pozostalych firm czyniac brak oplacalnosci,tych firm PO rekoma Krzystka nie obdarowano darmo majatkiem gminy.
Wniosek z tego ze nie wazne kto wygra byle interes kolaborantow Watykanu sie krecil.
Zerwac umowe handlowa (konkordat) relikt spuscizny po Hitlerze monoteizmie religijnym i terroru Solidatnosci.
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

wt lip 13, 2010 5:47 pm

Widze ze podniosles poziom merytoryczny panie szczecinianin , az ciezko w to uwierzyc :)
Przed watykanska mafia wszyscy kłaniaja sie rownie nisko (prawica , liberalowie a nawet lewica) , nie jest wazny interes publiczny lecz poparcie purpurowego łba z fełdalnej epoki. Nasi wybrancy rozdaja lekka reka to co narod wypracowal w pocie czola , widocznie nasze niezbyt rozgarniete spoleczenstwo liczy na jakies ekstra profity w zaswiatach .Najsmieszniejsze z tego wszystkiego jest to ze wiarygodnosc weksli wystawiawianych na te okazje przez KRK potwierdzane jest faktem iz ich biznes kreci sie juz od ponad 2000 lat :shock: ( doprawdy fakt nie do zbicia ). Media dolewaja oliwy do ognia i co jakis czas bombardujac jakimis niezwykle waznymi dla nas wszystkich nowelizacjami ( czy krzyz ze zwlakami ma wisiec czy moze go zdjac bo wielu normalnych ludzi sobie tego nie zyczy ) czym elektryzuja gawiedz spragniona wewnetrznych sporow .W takim azjatycko/europejskim kotle jakim jest Polska nie ma szans na zadne pozytywne klimaty . Osobiscie nie wierze aby cos mialo sie zmienic na korzysc podatnika ktory nie wierzy w watykanskie niebiosa i stawia zdrowy rozsadek ponad myslenie zyczeniowe made in KRK .
Polski podatnik jest jak nalogowy palacz dokarmiajacy raka ktory go zżera ,a ta patetyczna tradycja to nic innego jak nałog ktory tak ciezko zwalczyc .Moze kiedys nastepne pokolenia dostrzega ta oczywistosc i zepchna ta regresje do celebracji grzebania zwlok za wikt i opierunek w rozsadnej proporcji
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

czw lip 15, 2010 3:26 pm

Osobiscie odbieram post panow szczecinianina i tyrifinga jako dyskryminacje religijna.

Prosze administratora o wyciagniecie odpowiednich wnioskow / usuniecie postow / ostrzezenie / zbanowanie ...

Czekam na szybkie rozwiazanie sprawy

Kris
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

czw lip 15, 2010 6:51 pm

Kris , nie przesadzaj z ta dyskryminacja religijna bo wpadne pod krzeslo ze smiechu . To normalni ludzie sa dyskryminowani w katolickiej Polsce .Pokaz mi drugi taki kraj w Europie gdzie normalnosc (neutralnosc swiatopogladowa) zastapiono paranoja i uznano za kanon ? No pytam sie gdzie ? Slowo wytrych- dyskryminacja w ustach katolika to hipokryzja podniesiona n-tej .Powiedz mi za jakie grzechy mam ogladac zwloki (nawet i symboliczne) w kazdej instytucji panstwowej ...... mozesz m to wytlumaczyc bo ja prostak tego nie pojmuje ?
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

czw lip 15, 2010 10:48 pm

Wybacz Kris ale ja tutaj nie widzę dyskryminacji religijnej. Panowie wypowiadają się źle o Kościele Katolickim i szczerze widzę w tym nieco prawdy, pomimo iż sama jestem katoliczka. Jeśli by to przełożyć na inne religie tez bym tego nie uznała za dyskryminacje.

Jednak wypowiedzi Panów powinny być nieco łagodniejsze gdyż mogą urażać religijne uczucia. I ostrzegam by złagodzili swoje ataki na jakiekolwiek formy wiary.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

czw lip 15, 2010 10:53 pm

Wszystkim Wam przyznac racje trzeba ale najciekawsze to zadac w koncu te pytania.
Czy symbol Jezusa na krzyzu to obraz osoby zywej czy nie?
Jesli tak to nalezy zadac pytanie o zaklamanie religijnych pierwszych praw czyli nie bedziesz robil figurek na moje podobienstwo.
Jesli zas osoba na figurce przedstawia niezywego Jezusa to test to - i powiem z cala swiadomoscia - akt jak najbardziej poganski oraz co najmniej niesmaczny. Nie wspominajac juz o wtraceniu znanego przyslowia ze o stryczku w domu wisielca sie nie mowi.

Natomiast powiazanie tematu KRK i biznesu nie jest niesmaczne bo to fakt na co mamy 2000 lat dowodow.
Co innego sama wiara i tu nagonka na wierzacych - bez wzgledu na religie - nie jest niczym dobrym.
Mozna natomiast podwazac legalnosc religii - badz niektorych jej zalozen - jesli np kaze ona ingerowac w sprawy naturalne.
Hoist the colours.
Natenczas
Zaczyna Działać
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 22, 2009 12:06 am

czw lip 15, 2010 10:55 pm

ps. jest dosc pozno i do mojego tekstu wtracilo sie kilka bledow za ktore przepraszam.
Hoist the colours.
Awatar użytkownika
thyrfing
Bardzo odważny
Posty: 647
Rejestracja: sob paź 06, 2007 11:09 pm
Lokalizacja: śirlej

pt lip 16, 2010 6:02 pm

Panie Natenczas kwestia czy Joshue wyzional ducha na tym nieszczesnym krzyzu czy moze tkwi sie w nim jeszcze jakas iskierka nie jest przedmiotem naszych rozwazan .Zostawmy te dywagacje znawcom sakralnych abstrakcji a raczej abberacji niech sie zamkna w kongresie , ustala fakt i sprzedadza glodnym dewotom , dla mnie to trup .Szczecinianin zalozyl watek w ktorym slusznie obrzucil blotem watykanczykow (podoba mi sie okreslenie) i polskie pseudo-wladze , ktore zamiast wspierac przdsiebiorczosc podkladaja noge podatnikowi .Za poparcie spoleczne rozdaja majatek waszych ojcow tym co grosza do budzetu nigdy nie wlozyli itylko umieja wyciagac .Tak drodzy forumowicze Watykan jest suwerennym panstwem wyznaniowym zakotwiczonym w RP (konkordat), czerpie z tego tytulu niebagatelne zyski na ktore wszyscy polscy podatnicy mimowolnie zrzucaja sie w podatkach . Kris zrozum mnie ja nie walcze z wiara bo z przekonaniem o istnieniu czy nieistnieniu nie da sie niestety walczyc argumentami :? Mnie irytuja inne kewstie
- wcurwia mnie obecna forma demokracji - byle debil ma tyle samo do powiedzenia co normalny czlek a wybieracmozemy pomiedzy kukielka A , B i C .Ci ktorzy cos chca zrobic nie maja pieniedzy na reklame i ginal medialnie
- wcurwia mnie prostytucja jaka uprawiaja nasi politycy , nadstawia dupe kazdemu byle podniesc poparcie o kilka slupkow
- wcurwia mnie fakt iz w Polsce , mentalnie nic nie zmienilo sie od piasta kolodzieja , klecha wciaz trzyma lejce na waszej obrozy
Niestety fakt jest taki iz przyslowie ludowe tez ma sie nijak do rzeczywistosci gdyz polak jest glupi i przed szkoda i po szkodzie i tak juz zostanie po wsze czasy
robz41
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 16, 2010 11:08 pm

pt lip 16, 2010 11:27 pm

Kris pisze:Osobiscie odbieram post panow szczecinianina i tyrifinga jako dyskryminacje religijna.

Prosze administratora o wyciagniecie odpowiednich wnioskow / usuniecie postow / ostrzezenie / zbanowanie ...

Czekam na szybkie rozwiazanie sprawy

Kris
Przyłączam sie do głosu Krisa. Jestem katolikiem i niesmaczne dywagacje niedouczonych bardzo mnie dotykają. Warunkiem rejestracji na forum było wyrażenie zgody na odpowiednie traktowanie innych, szczególnie jesli chodzi o sprawy religii, spraw mniejszości itd...

Punkt 2. regulaminu mówi: "Kieruj się zasadą uprzejmości stosując dobre obyczaje. Przez szacunek dla innych, uzyskasz poszanowanie dla siebie. Wszyscy jesteśmy tutaj przyjaźnie i pomocnie nastawieni".

Nie chcemy na forum osób, które nie tworzą dobrej atmosfery. Atmosfery pomocy, przyjaźni i pokoju - szczególnie poza granicami Ojczyzny.
To ma być miejsce w którym sobie wzajemnie pomagamy, dajemy dobre rady, wspólnie cos organizujemy, itd.

To ma być miejsce dla każdego Polska mieszkająceko w Southampton i okolicach.

Prośba do administratorów: Zadbajcie o to!

Pozdrawiam.
Robert
Awatar użytkownika
Kris
Bardzo odważny
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 08, 2007 10:51 pm
Lokalizacja: Andrychów/Kraków

sob lip 17, 2010 11:49 am

Bardzo dobrze napisane Robert, moze Aministracja w koncu przetrze oczy i cos w tym zrobi.

Kris
[img]http://img256.imageshack.us/img256/3926/sig2pk.jpg[/img]
baltowcom
Gość
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 24, 2007 12:51 am
Lokalizacja: Bałtów
Kontakt:

sob lip 17, 2010 2:54 pm

Przyłączam się do zdania Krisa i Robz41...ale, według mnie główna rzecz polega na tym ,aby nas "znifikować" tzn.zrobić nasz Naród,Nasze Państwo na społeczeństwo "nowoczesne,"na wskroś"postępowe"ogłupione i oderwane od korzeni z których żeśmy wyrośli.Temat KRZYŻA przed pałacem to nic innego,niż próba zamicienia sprawy Smoleńska pod dywan!Czy w naszym kraju nie ma innych pilniejszych spraw dla Prezydenta-elekta??!!Czy musi wywalić "KRZYŻ",aby nie psuć smopoczucia....uczestnikom tzw."Parady Równości?!Warszawa teraz ma być stolicą tego ruchu!Czy wiecie jak takie coś wygląda?Czy chcielibyście ze swoimi dziećmi iść na taką "imprezę"?Czy macie na to ochotę,aby przypadkim idąc chodnikiem na "coś"takiego się natknąć?!
Co mu powiesz??!!
Bałtów - http://www.baltow.com
Awatar użytkownika
e-admin
Administrator
Posty: 2647
Rejestracja: śr maja 24, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: Southampton

sob lip 17, 2010 4:36 pm

Kris pisze:Bardzo dobrze napisane Robert, moze Aministracja w koncu przetrze oczy i cos w tym zrobi.

Kris
Kris, skoro Ci się tak podoba wypowiedz Pana Roberta to proponuje się tez do niej zastosować ... i na przykład nie odsyłać użytkowników forum do Google i ogólnie zastosować się do cytowanego punktu regulaminu.

Wybaczcie, ale skoro jesteśmy katolikami to nie powinniśmy przypadkiem jakoś inaczej na sprawę popatrzeć ? Biedni chłopcy, ateiści, tacy zaślepieni, niech im Bóg wybaczy... Miłością ich, miłością ! Chyba więcej wtedy zdziałamy by nawracać biedne zagubione owieczki. Obrażanie się nic po prostu nie da. A pozytywne uczucia nas samych pozytywnie nastawa.

To byla moja prywatna wypowiedz.

A teraz wypowiedz administratora:

Panie Thyrfing i Panie Szczecinianin zostałam zmuszona by uciąć Wam języki a tym samym wolnosc slowa na forum.
Dostajecie po ostrzeżeniu, temat zamykam chociaż bardzo ciekawy.
[img]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-253.gif[/img]

[b]Będziesz pisał na temat, nie będziesz spamował, będziesz...[/b]

[img]http://img526.imageshack.us/img526/6522/ubd3874.png[/img]
Zablokowany