Sprzedawcy w polskich sklepach w southampton-opinie.

Czyli groch z kapustą.
Wszystko co nie pasuje do innych działów.
OLIVIER2008
Gość
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 29, 2009 1:34 pm

sob sie 29, 2009 1:48 pm

witam!
jak dla mnie obsługa w Maja odpoada, wyglądaja jakby stali tam za kare, zagladałem tez często do Malinki, dziewczyny baaardzo miłe, ale czasami az zanadto. teraz czesto chodze do Sami swoi na Woolston, i dziewczyny tez miłe, daja probowac wedlin i kielbas jak sie poprosi,i sprzedaja tez alkohol a wiec wszystko w jednym. A u Kubusia - Patrycja tez miła, ale zawsze wyglada jakby bardzo sie tam nudziła.
Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony W Boju
Posty: 360
Rejestracja: pt lut 27, 2009 11:25 am
Lokalizacja: So'ton

wt wrz 01, 2009 7:56 am

Andzejku daj sobie już siana z tym szeptanym marketingiem swojego sklepu OK jak cię nie stac na reklamę to przynajmniej bądź obiektywny... :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lunafly
Bardzo odważny
Posty: 902
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 1:04 pm
Lokalizacja: Southampton

pt wrz 04, 2009 11:43 pm

hmmm, ja mysle,ze te posty i ogolnie ten temat rozpoczely osoby blizej czy dalej zwiazane z naszymi polskimi sklepami :roll:
nie ma to jak manipulacja marketningowa, gorzej jak ktos napisze cos niezbyt pochlebnego o 'obiekcie naszych westchnien' hehe :lol:
Obrazek
a-rt

sob wrz 12, 2009 9:37 am

lunafly1 pisze:hmmm, ja mysle,ze te posty i ogolnie ten temat rozpoczely osoby blizej czy dalej zwiazane z naszymi polskimi sklepami :roll:
nie ma to jak manipulacja marketningowa, gorzej jak ktos napisze cos niezbyt pochlebnego o 'obiekcie naszych westchnien' hehe :lol:


moim skromnym zdaniem orzel wymiata obsluga a biedronka cena i nie jestem zwiazany z zadnym z tych sklepow
kamila287
Gość
Posty: 13
Rejestracja: wt cze 11, 2013 9:50 am

czw paź 30, 2014 6:41 pm

Ja bardzo lubie sklep Malinka super obsluga, a nie znosze tej wysokiej blondi z Baltika glównie za plotkarstwo.
wojtek121
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 21, 2014 9:53 pm

ndz lis 02, 2014 3:54 pm

A moze powiecie cos o polskich produktach to moze tez byc ciekawe
osobiscie po 20 latach emigracji jest co najmniej kiepskie i za drogie
choc sa wyjatki .A jak zmienily sie wasze upodobania zywieniwe na wyspach?
ODPOWIEDZ